STREFA PROJEKTANTA

Strefa-projektanta-meble-orange


WZORY i dużo więcej !
Baza praktycznej wiedzy, niezbędnej projektantowi wnętrz

w tej sekcji znajdziesz informacje na temat technologii płyt mdf i meblowych z wzorami lub grafikami, wizualizacje, zdjęcia poglądowe oraz materiały do pobrania.

1. Od czego zacząć ? - 10 wskazówek

Projektowanie wnętrz z uwzględnieniem rozmaitych wzorów było dla Ani wyzwaniem. Doświadczenia, ciekawe sugestie oraz praktyka sprawiły, że dzisiaj to również satysfakcjonująca praca i kolejne sukcesy z klientami. Dzielimy się tym z Tobą....

front szafki z wzorem

2. Zastosowanie wzorów w wystroju wnętrz mieszkań, domów, budynków przemysłowych (Zestawienie)

Możliwość przedstawienia spektrum zastosowań to niewątpliwie bardzo cenny zbiór danych które przygotował Piotrek z natti.pl ...

miara specjalistyczna

3. Charakterystyka produktów - niezbędne informacje i rekomendacje

W pracy architekta / projektanta zdecydowaną przewagą poza doskonałym wyczuciem jest wiedza i doświadczenie. Informacje , które przydadzą się zarówno na etapie koncepcyjnym jak i wykonawczym oraz nadzorczym... (SEKCJA W TRAKCIE TWORZENIA)

meble kuchenne z wzorem

4. Systemy kuchenne - zobacz jak może wyglądać kuchnia z klasą

Kasia jest osobą, która lubi śmiałe rozwiązania projektowe, przyciąga swoją pasją i bardzo często inspiruje klientów, którzy lubią nieszablonowy, luksusowy wystrój wnętrz. Pokaże Ci jak wyglądają takie realizacje..
(SEKCJA W TRAKCIE TWORZENIA)

fronty z wzorem

5. Porównanie produktów z substytutami dostępnymi na rynku

Rynek wyposażenia wnętrz jest pełen rozwiązań ale brakowało konkretnego porównania. Poczuliśmy niedosyt przeglądając oferty, wyceny i podobne. Zestawiamy tutaj dane, które mogą Cię interesować...
(SEKCJA W TRAKCIE TWORZENIA)

laptop projektanta

6. Niezbędnik Eksperta projektującego wnętrza

Praca w AutoCadzie, 3ds max, innych programach i praca projektowa sama w sobie pochłania czas, stąd tez pomysł na udostępnienie tekstur, grafik, wizualizacji, podpowiedzi, linków oraz innych rzeczy (aktualizowane)
(SEKCJA W TRAKCIE TWORZENIA)

5/5

„…Meble na zamówienie inwestorki zostały dostarczone i wniesione w umówionym terminie, kontakt przez cały czas realizacji zamówienia”

„…tak myślałam, szafki wyglądają znacznie ładniej niż w internecie 🙂 „

„…zamówienie zostało zrealizowanie sprawnie i według wytycznych, firma zasługuje na polecenie”